Реалізовано другий у цьому році проект громадського бюджету
![](https://s.pb.org.ua/shepetivka.pb.org.ua/news/1459/image/15746711286084_-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.png?s=bf000fe120ac60b5b4cd318bcb0a2e72)
Виконані роботи по проекту 09-2018 «Дитячо-спортивний майданчик у районі Цукрового»
Управління у справах сім'ї молоді та спорту повідомило про завершення робіт в межах реалізації проекту «Дитячо-спортивний майданчик у районі Цукрового»
(реєстр. №09-2018) під авторством Ложкіної М.М. Метою даного проекту є
встановлення дитячого майданчику для проведення дозвілля дітей, віком від 3 до 12 років поблизу імпровізованого спортивного майданчику неподалік перехрестя вулиць Героїв Чорнобиля та Старокостянтинівське шосе.
Це вже другий проект який вдалося реалізувати в рамках програми "Громадськи бюджет м. Шепетівки" в цьому році.