Реалізовано перший у цьому році проект громадського бюджету
![](https://s.pb.org.ua/shepetivka.pb.org.ua/news/1306/image/15746712637484_1-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.png?s=fdfd0e8daee1ddd8d5a707a24d6ac673)
Виконані роботи по проекту 04-2018 "Благоустрій скверу Героїв АТО"
Управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин листом від 29.07.2019 №85 повідомило про завершення робіт в межах реалізації проекту "Благоустрій скверу героїв АТО" (реєстр. №04-2018) під авторством Тульби М.В. Метою даного проекту є вшанування пам'яті наших земляків,що загинули в боях за Україну під час АТО шляхом створення меморіального комплексу та облаштуванням навколо нього зони відпочинку
Це перший проект який вдалося реалізувати в рамках програми "Громадськи бюджет м. Шепетівки".
З листом можна ознайомитися за посиланням тут.