• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розпочинається прийом проектів в рамках реалізації Програми Громадський бюджет на 2019 рік

З 1 квітня 2019 року розпочинається прийом проектів, які будуть реалізовуватися в рамках Програми Громадський бюджет у м. Шепетівка у 2020 році та буде тривати протягом 60 днів.

Подавати проекти можуть особи, які досягли 16 річного віку і проживають у м. Шепетівка. Проект (пропозиція), реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів Громадського бюджету, може стосуватись лише одного об'єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, тощо), та є загальнодоступним для всіх мешканців міста. Проекти повинні бути спрямовані на поліпшення екологічності та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста тощо. Орієнтовна вартість проекту не повинна перевищувати 20% суми загального обсягу Громадського бюджету на 2020 рік (1000,0 тис грн).Проекти подаються в паперовому вигляді за адресою: м.Шепетівка, вул. Островського, 4, каб. 302, та на сайті https://shepetivka.pb.org.ua/.


За додатковою інформацію можна звертатися за адресою: м.Шепетівка, вул. Островського, 4, каб. 205, або за телефоном 4-04-16.