Реконструкція майданчика біля Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Брав участь

Доданий
30.05.2018
Номер
10
Освіта

На земельній ділянці біля центру науково-технічної творчості учнівської молоді багато років функціонує асфальтований навчальний майданчик, на якому вихованці гуртків центру та школярі міста вправно їздять на велосипедах, скейтах, роликах. Проте на даний час покриття, зруйноване часом та занесене ґрунтом, втратило функціональність через тріщини та ямки. Відсутні лавочки для відпочинку, огорожа.

Автор проєкту
Лариса
Лариса Домбровська
Бюджет
180 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вулиця Героїв Небесної Сотні, 48, Шепетівка

Опис

Проект буде реалізовано на території міста Шепетівки

м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 48

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців міста Шепетівки у разі його реалізації

Запропонований проект для Шепетівки - це діти, підлітки і дорослі мешканці міста , які матимуть можливість проводити дні і вечори з велосипедом, скейтом, роликами, мячем чи бадмінтоном у колі друзів. Дозвілля на такому майданчику захоплює, виховує в людині систему цінностей, прагнення здорового способу життя, приносить задоволення.
Всі мешканці міста, молодь, діти та дорослі, котрі на даний час з небезпекою для життя катаються на вулицях, зможуть у вільний час організовувати своє дозвілля на пристосованому для цього майданчику, розвивати свої навики та набувати нових вмінь.
Важливим є затишне та безпечне розташування даного об’єкту для сімейного відпочинку з маленькими дітьми

Обґрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Даний проект є актуальним і сучасним, має соціально – економічну спрямованість. Адже, крім використання під час гурткової роботи в закладі позашкілля, такий майданчик стане відмінним стимулом для організації дозвілля шкільної молоді, особливо хлопчиків, яким так потрібні альтернативні можливості самореалізації, відчуття конкурентноспроможності. Реалізований проект матиме позитивний вплив на свідомість дітей, підлітків та дорослих, які зможуть відмовитись від шкідливих звичок і будуть вести здоровий спосіб життя. В результаті організації змістовного та активного дозвілля у позаурочний час зменшиться кількість дітей групи ризику в місті, районі.
Основною метою реалізації даного проекту є:
- підвищити якість навчально-виховного процесу в ЦНТТУМ для півтисячі вихованців гуртків науково-технічного напрямку;
- збільшити кількість технічних гуртків та їх вихованців, що сприятиме формуванню професійних навиків майбутніх технічних спеціалістів;
- надати можливість дітям, які створюють небезпеку на дорогах, катаючись на роликах, велосипедах та скейтах, проводити дозвілля на спеціально облаштованому безпечному майданчику у зручному для всіх районі міста (найвірогідніші користувачі – це біля 2000 учнів НВК №2, ЗОШ №1, СЗОШ№2, школи-інтернату, мешканці прилеглої території міста).
- відволікти молодь, підлітків, особливо хлопчиків міста від негативного впливу вулиці та комп’ютерної залежності, формування нового здорового менталітету нашої нації;
- створити затишне місце для виховання сімейних цінностей, долучення до здорового способу життя нових поколінь

Інші додатки до проекту (пропозиції

Ні.

Фотографії